Sanidlo's Rescue Beauty Lounge Nail Polish Giveaway!!!

Check her blog here to win the giveaway!!

Rescue Beauty Lounge Nail Polish Giveaway!


The winner will get 3 Rescue Beauty Lounge shades of her/his choice. All the chosen shades must be available on rescue´s site in time of giveaway ending (there are about 40 shades available now). This giveaway is open internationally and ends in two weeks and two days!

Vítěz dostane 3 laky značky Rescue Beauty Lounge dle svého výběru. Vybrané odstíny musí být v době ukončení soutěže dostupné na této stránce (například v tomto čase by bylo možné vybírat z přibližně 40 odstínů). Soutěž je otevřená mezinárodně a končí za dva týdny a dva dny!


If you´d like to win,
you must be a public follower of my blog (1 entry). New followers are very welcome! (if the Followers Gadget doesn´t work, you can Follow via email - enter the same email address which you will write in the comment).

You can get some extra entries, if you

tweet about this giveaway (2 extra entries),
write about this giveaway on your facebook´s wall (3 extra entries),
write about this giveaway on your blog or keep it on the sidebar - choose only one of these two possibilities (3 extra entries).

You can get a maximum of 9 entries, a minimum of 1 entry.

Leave a comment to this post with your follower nickname, email address (not necessary if you have an active blog), your twitter url, url to your facebook´s wall, your blog´s url or url to your blog-post. This giveaway ends on October 14th, 11:59 pm CET. It´s open internationally.Pokud byste chtěli vyhrát,
musíte být veřejný sledovatel/čtenář mého blogu (získáte tak 1 bod). Noví čtenáři jsou velmi vítáni, stačí kliknout na "Join this site" níže v pravé části mého blogu. (Pokud se na blogu nebude tato ikona zobrazovat, můžete místo toho odebírat moje příspěvky prostřednictvím emailu - také níže v pravém sloupci blogu, vyplnit emailovou adresu do políčka ve "Follow via email". V tomto případě do políčka napište stejnou emailovou adresu, kterou použijete do komentáře pod článkem).

Můžete získat extra body, pokud

napíšete na twitteru o této soutěži (2 extra body),
napíšete o této soutěži na vaší zdi na facebooku (3 extra body),
napíšete o této soutěži na vašem blogu nebo necháte odkaz na soutěž v bočním sloupci vašeho blogu po dobu konání soutěže - vyberte jen jednu z těchto dvou možností (3 extra body).

Nejvyšší možný zisk: 9 bodů, nejnižší: 1 bod.

Nechte komentář pod tímto příspěvkem s vaší sledovatelskou přezdívkou, emailovou adresou (není nutné, pokud máte aktivní blog), s odkazem na váš twitter, odkazem na váš facebook, na váš blog nebo na článek o této soutěži na vašem blogu. Soutěž končí 14. října 2011 v 11:59. Je otevřená mezinárodně.

0 comments:

Post a Comment

Thank you for stopping by and leave a comment. i do read and reply all the comment that you leave here. and please do not leave you blog link on the comment. if you want me to check or follow you blog just email me. thanks

 

About Me

My Photo
i love all about nails and make up. i wrote my hobby on my blog also i do a review product. so please check my blog if you are a nail junkie like me :D


Total Pageviews

Follow by Email

Luxola